Plastové okná DECEUNINCK

Oslavujeme NARODENINY…preto v júni 2023 a iba pre prvých 400 klientov máme narodeninový bonus – poukaz na 12-ročnú Prémiovú záruku na okná, dvanásť ročných záručných prehliadok, len za cenu dopravných nákladov.

Novinkou v sortimente EKOPROFIL je profilový systém Deceuninck, ktorý pre Vás vyrábame na Slovensku.

Môžete si vybrať z troch typov profilu DECEUNINCK: Elegant, Eforte, Arcade.

Spoločnosť Deceuninck / Deceuninc, spol. s.r.o., je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninc, ktorý má svoje pobočky vo viac ako 75 krajinách. Tento svetový koncern ponúka riešenie na spracovanie plastu z vysokokvalitných PVC systémov pre okná a dvere, obklady fasád, interiérové a záhradné konštrukcie. Spoločnosť má viac ako 50 ročné skúsenosti, a preto sa DECEUNINCK stal popredným európskym výrobcom v oblasti plastových okenných a dverových profilov.

Cieľom spoločnosti DECEUNINCK je prepájať interiér a exteriér rôznych typov budov pomocou technicky precíznych produktov.

DECEUNINCK sústredí svoju pozornosť na funkčnosť, kvalitu a aj spoľahlivosť vyrobených produktov.

Profilové systémy DECEUNINCK majú širokú paletu farieb, sú výnimočné z hľadiska prepracovanosti povrchovej úpravy. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a tiež iným vplyvom počasia. Preto aj po rokoch okná DECEUNINCK žiaria rovnako ako prvý deň.

Okná sú zabezpečené celoobvodovým bezpečnostným kovaním ROTO NT.

Spoločnosť DECEUNINCK umožňuje svojim zákazníkom plniť svoje sny, produkty sa pýšia nadčasovým dizajnom a dlhou životnosťou, preto Vám budú prinášať úžitok a komfort desiatky rokov.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor