Plastové okná Deceuninck

Novinkou v sortimente Ekoprofil je profilový systém Deceuninck, ktorý pre Vás vyrábame na Slovensku.

Spoločnosť Deceuninck / Deceuninc, spol. s.r.o., je dcérskou spoločnosťou belgického koncernu Deceuninc, ktorý má svoje pobočky vo viac ako 75 krajinách. Tento svetový koncern ponúka riešenie na spracovanie plastu z vysokokvalitných PVC systémov pre okná a dvere, obklady fasád, interiérové a záhradné konštrukcie. Spoločnosť má viac ako 50 ročné skúsenosti, a preto sa DECEUNINCK stal popredným európskym výrobcom v oblasti plastových okennýchdverových profilov.

Cieľom spoločnosti Deceuninck je prepájať interiér a exteriér rôznych typov budov pomocou technicky precíznych produktov. Spoločnosť sústredí svoju pozornosť na funkčnosť, kvalitu a aj spoľahlivosť vyrobených produktov. Profilové systémy Deceuninck majú širokú paletu farieb, sú výnimočné z hľadiska prepracovanosti povrchovej úpravy. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti UV žiareniu a tiež iným vplyvom počasia. Preto aj po rokoch okná Deceuninck žiaria rovnako ako prvý deň.

Okná sú zabezpečené celoobvodovým bezpečnostným kovaním ROTO NT. Spoločnosť DECEUNINCK umožňuje svojim zákazníkom plniť svoje sny, produkty sa pýšia nadčasovým dizajnom a dlhou životnosťou, preto Vám budú prinášať úžitok a komfort desiatky rokov.

V našej ponuke nájdete plastové okná rady Elegant MD, Eforte MD a tiež Arcade AD.

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo (povinné)

  Okres

  Vaša správa

  Pripojiť súbor

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil