Povedali vám, že “rovné to aj tak nikdy nebude“?

Žalúziové boxy, alebo krycie plechy na „vnútornosti“ vonkajších žalúzií sú viditeľnou súčasťou domu, ktorá môže celkový dojem vylepšiť. Nezriedka je to žiaľ práve naopak.

Veľkým problémom pri väčších šírkach okien (nad 1,5 m) je, aby netvoril box, či krycí plech oblúk, či dokonca vlnovku. Väčšina týchto krycích plechov, či boxov dodávaných na trhu je vyrobených z 1,5 mm AL plechu. V minulosti to žiaľ takto realizovala aj naša firma. S uvedením žalúziových boxov Combo a Frontal na trh sme prešli na výrazne pevnejší plech a naviac dvojité falcovanie na prednej hrane boxu.

Takto sme ako jediný odstránili riziko akéhokoľvek krútenia, či vlnenia týchto technicky aj esteticky najdokonalejších žalúziových boxov, aké si môžete dopriať. Príďte sa pozrieť do našich showroomov na rozdiely medzi tým, ako sme to kedysi robili my (a bez zmeny to robí naďalej celá naša konkurencia) a ako by to mohlo vyzerať u vás. Jednoducho rovné. Dokonalé!

Nezáväzný dopyt

 
Vyplňte prosím formulár, radi Vám pripravíme kalkuláciu v aktuálnej akciovej cene.

  Rozmer okna pre výpočet ceny žalúzie s montážou

  Šírka okna 1

  Výška okna 1

  Spôsob ovládania

  Mesto / obec

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Tel. číslo (povinné)

  Doplňujúce informácie

  Pripojiť súbor

  Uvítam zasielanie rád a tipov k oknám, dverám, tieneniu a ďalším produktom (Súhlasím so zasielaním)

  Vaša správa bola úspešne odoslaná. Budeme sa jej venovať s najvyššou prioritou čo najskôr. Zatiaľ vám odporúčame prečítať si náš e-book "Ako vybrať okná na váš dom či byt a neprísť tak až o 10 000€", kde nájdete užitočné informácie a tipy, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa. Získate ho bezplatne na tomto linku. Ďakujeme za váš záujem a tešíme sa na spoluprácu s vami.
  tím spoločnosti Ekoprofil

  10. septembra 2021