Plastové okná

Až 23 typov plastových okien z 5 značiek profilov  je na výber k zrealizovaniu Vášho zámeru.

Okná „EKOPROFIL“ sú skonštruované tak, aby vám prinášali úžitok a radosť po desiatky rokov. Vysoká kvalita, príjemný vzhľad a požadovaná funkčnosť je dosahovaná najmä overenými materiálovými komponentmi a prvotriednymi výrobnými technológiami.

Pri výrobe plastových okien a dverí „EKOPROFIL“ sú používané profilové rady značiek Salamander, Rehau, Gealan, Aluplast a ThermoActiv, vyznačujúce sa predovšetkým svojou stabilitou, tepelnou izoláciou, nárazuvzdornosťou, odolnosťou voči poveternostným vplyvom a dlhou životnosťou.

Na prianie dodávame okná až v 48 farebných prevedeniach.

Okná sú v základe zasklievané kvalitnými izolačnými dvojsklami z francúzskeho koncernu Saint Gobain, plnenými argónom s rozmermi 4-16-4 mm a dosahujú koeficient prestupu tepla U=1,0 W/m2K! Vďaka týmto parametrom si môžete byť istí úsporou nákladov na vykurovanie a mimoriadnymi zvukovo izolačnými vlastnosťami – zníženie vonkajšieho hluku až o 33 dB.

Do okien „EKOPROFIL“ sú montované obvodové, bezpečnostné kovania od renomovaných výrobcov značiek WINKHAUS, ROTO, GU  a MACO s mikroventiláciou a galvanickou povrchovou úpravou, zvyšujúcou jeho odolnosť a funkčnosť počas celej životnosti okna. PVC profily obsahujú od výroby dvojité, alebo trojité tesnenie, ktoré spoľahlivo zabezpečuje, že teplo neuniká z vášho domova a chlad sa nedostáva dovnútra. V ponuke je v šedej, alebo čiernej farbe. Na prvý pohľad nie je okno bežne hodnotené ináč, ako tabuľa skla v ráme.

A predsa je tvorené mnohotvárnou technikou, ktorá pracuje takmer skryto a zabezpečuje najrôznejšie funkcie.

Nekonečné otváranie, vyklápanie, zatváranie… …tu sa ukazuje, čo je to okno.

plastove okna veka

Montáž plastových okien

S kúpou našich okien ponúkame aj profesionálne montážne služby plastových okien a dverí.