Plastové a hliníkové okná a dvere Košice

Telefón:

email:

Adresa:
Jarmočná 2, Košice

Otváracia doba:
Po – Pi:
8:00 – 17:00

Sortiment a služby Košického showroomu:

Náš najnovší a vzorkami najvybavenejší showroom sme otvorili 22.2.2022 pre všetkých z Košíc a okolia… príďte, alebo pošlite svoj dopyt a získajte viac za menej 🙂

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom košickom showroome!

Showroom v Košiciach je najlepšie vybavený spomedzi všetkých showroomov v SR. Nakoniec v ktorom meste v SR by malo byť najviac a najlepšie vzorky,  ak by to neboli Košice? 

Dodávame mimoriadne široký sortiment výrobkov na Vašu stavbu, no kým ich neuvidíte, nenadchneme Vás pre ich výber. Obzrieť a ohmatať si tu môžete viaceré typy hliníkových aj plastových okien a dverí. Za zvláštnu zmienku stoja reálne vzorky nízkoprofilových AL okien Aliplast MaxLight, či Aluprof MB86 Si so skrytým krídlom, dizajnová vychytávka – plastové okno Elegant s dokonalým vzhľadom hliníkového okna, AL dvere s obojstranne prekrytou výplňou a zapusteným madlom s podsvietením a najmä hliníkový HS portál (zdvižno-posuvné dvere) Aluprof MB77 HS Monorail, so štrukturálne lepeným celosklenným rohom a dizajnovými vonkajšími žalúziami. Porovnať ho môžete s vystaveným sklopno-posuvným terasovým systémom (PSK) aj s cca 6 metrovými AL harmonikovými terasovými dverami (FS portál, tiež nazývanými Panorama).

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom aj Českom trhu už viac ako 16 rokov a máme za sebou desiatky tisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Výrobky z našej vlastnej Slovenskej výroby, ale aj od našich dodávateľov si môžete okrem Košíc obzrieť a objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste v SR a ČR (spolu až 22x predajných miest).

Príďte sa k nám nainšpirovať a poradiť s našimi kolegami, odbornými poradcami na okná, dvere, brány a tienenie. Je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť… 🙂