Plastové a hliníkové okná, dvere a tienenie Žilina

Pobočka Žilina je počas dní 23.5. – 24.5. zatvorená, z dôvodu školenia.

Náš najvybavenejší a najväčší showroom!

Presťahovali sme náš žilinský showroom do priestorov predajne KINEKUS na Kamennej. Príďte si vyskúšať najviac hliníkových okien, hliníkový HS portál, PSK posuvné dvere, harmonikové terasové dvere a najmä našu novinku – neskutočné dizajnové terasové posuvné dvere CorVision plus s ultra tenkým krídlom, aké na Slovensku nikde neuvidíte. Taktiež viaceré plastové okná, hliníkové aj plastové dvere, more vonkajšej tieniacej techniky, bezpečnostné aj interiérové dvere. Avšak pred tým, ako toto všetko vyskúšate si pohovoríme o Vašom projekte a vypijeme dobrú kávu.

Adresa:
Kamenná 2827/4 
areál KINEKUS

Otváracia doba:
Po – Pia: 8:00 – 17:00
Obed: 12:00 – 12:30

Ponúkame Vám tieto produkty

Vchodové dvere
Interiérové dvere
Posuvné dvere
Vonkajšie tienenie
Garážové brány

Fotogaléria našej predajne

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom žilinskom showroome!

V Žiline je Ekoprofil už niekoľko rokov najväčším dodávateľom plastových a hliníkových okien a dverí.

V najväčšom showroome v SR zaoberajúcom sa výplňami stavebných otvorov si môžete pozrieť okrem mnohých typov vzoriek plastových a hliníkových okien aj vzorku hliníkových vchodových dverí s prekrytou výplňou, vzorku plastových dverí a bezpečnostných dverí Komsta. V predajni v Žiline sú vystavené nádherné zdvižno-posuvné dvere široké 4,2 m a reálne máte možnosť ich porovnať so sklopno-posuvým systémom.

Vystavenú máme aj tieniacu techniku – podomietkový systém vonkajších roliet, priznaný aj podomietkový systém vonkajších žalúzií, extra moderné screeny, ale aj interiérové roletky. Moderná hliníková pergola s motorickým ovládaním a terasový systém Perwood vytvárajú harmonický celok, ktorý môže poslúžiť ako perfektná inšpirácia na realizáciu „tej Vašej“ novej terasy.

Výpočet vzoriek uzatvára množstvo typov interiérových dverí DRE, posuvné systémy k interiérovým dverám (nástenný systém aj systém do stavebného púzdra) a viaceré typy protihmyzových sietí.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu viac ako 17 rokov a má za sebou cez desaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Naše výrobky, ktoré uvidíte v Žiline si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR a tiež v ČR).

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, navštívte naše showroomy, kde si môžete naše produkty pozrieť a ohmatať. 🙂

Náš personál Vám rád zodpovie na všetky Vaše otázky.

Ekoprofil Žilina ponúka predaj kvalitných plastových okien, interiérových a exteriérových dverí a tieniacej techniky.