Ekoprofil Žilina

Adresa:
A. Bernoláka 75/35
– Bulvár

Otváracia doba:
Po – Pi:
9:00 – 17:00

Ponúkame Vám tieto služby

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom žilinskom showroome!

V Žiline je Ekoprofil už niekoľko rokov najväčším dodávateľom plastových a hliníkových okien a dverí.

V najväčšom showroome v SR zaoberajúcom sa výplňami stavebných otvorov si môžete pozrieť okrem mnohých typov vzoriek plastových a hliníkových okien aj vzorku hliníkových vchodových dverí s prekrytou výplňou, vzorku plastových dverí a bezpečnostných dverí Komsta. V predajni v Žiline sú vystavené nádherné zdvižno-posuvné dvere široké 4,2 m a reálne máte možnosť ich porovnať so sklopno-posuvým systémom.

Vystavenú máme aj tieniacu techniku – podomietkový systém vonkajších roliet, priznaný aj podomietkový systém vonkajších žalúzií, extra moderné screeny, ale aj interiérové roletky. Moderná hliníková pergola s motorickým ovládaním a terasový systém Perwood vytvárajú harmonický celok, ktorý môže poslúžiť ako perfektná inšpirácia na realizáciu „tej Vašej“ novej terasy.

Výpočet vzoriek uzatvára množstvo typov interiérových dverí DRE, posuvné systémy k interiérovým dverám (nástenný systém aj systém do stavebného púzdra) a viaceré typy protihmyzových sietí.

Ekoprofil úspešne funguje na Slovenskom trhu viac ako 15 rokov a má za sebou cez desaťtisíc realizácií a spokojných zákazníkov. Naše výrobky, ktoré uvidíte v Žiline si môžete objednať v ktoromkoľvek predajnom mieste (spolu až 22x v SR a tiež v ČR).

Keďže je lepšie 1x vidieť, ako 100x počuť, navštívte naše showroomy, kde si môžete naše produkty pozrieť a ohmatať.

Náš personál Vám rád zodpovie na všetky Vaše otázky.

Ekoprofil Žilina ponúka predaj kvalitných plastových okien, interiérových a exteriérových dverí a tieniacej techniky.